Przychodnie – Lekarze

Przychodnia Miejska nr 1
ul. Idzikowskiego 7B
05-070 Sulejówek

Rejestracji dokonać Państwo mogą telefonicznie pod numerem telefonu:
 (+48 22) 783-10-45

Lekarze dostępni w Przychodni Miejskiej nr 1 Godziny przyjęć
L.p. Nazwisko i imię Specjalizacja Pon. Wt. Śr. Czw. Pt.
1 Serwatko Joanna POZ 8.00-13.00 8.00-13.00 13.00-18.00 8.00-13.00 8.00-13.00
2 Popko Marcin POZ 8.00-16.00 8.00-16.00 8.00-14.00 10.00-18.00 8.00-16.00
3 Korczak Aleksandra POZ 16.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00
4 Zawadowicz Katarzyna POZ 13.30-17.30 13.30-17.30 13.30-17.30
5 Traczyk Danuta Pediatra – dzieci chore 12.00-19.00 10.30-16.00 8.00-12.00 8.00-12.00 8.00-12.00
Traczyk Danuta 13.00-18.00
Traczyk Danuta Pediatra – dzieci zdrowe 16.00-18.00 12.00-15.30 12.00-15.30 Zamiennie
6 Surowska Barbara Pediatra – dzieci chore 8.00-12.00 10.30-15.30 12.00-16.00 12.00-19.00 13.00-18.00
Surowska Barbara Pediatra – dzieci zdrowe 12.00-15.30 8.00-10.30 16.00-19.00 10.30-13.00
7 Kocoń-Rychter Katarzyna Doktor psychologii 10.00-19.00 10.00-19.00
8 Piekarska-Kuriata Joanna Mgr Psychologii 8.00-16.00 8.00-16.00
9 Pracownia EKG 11.00-17.00 11.00-17.00 11.00-17.00 11.00-17.00 11.00-17.00
10 Punkt pobrań 7.30-10.00 7.30-10.00 7.30-10.00 7.30-10.00 7.30-10.00
11 Gabinet zabiegowy 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00
12 Jankowska-Rogiewicz Halina Psychiatra 8.00-20.00
13 Norek Irena Psychiatra 8.00-20.00
14 Szamborski Robert Medycyna pracy Zapisy

 * POZ – Podstawowa Opieka Zdrowotna


Przychodnia Miejska nr 2
ul. Armii Krajowej 21
05-070 Sulejówek Miłosna

Rejestracji dokonać Państwo mogą telefonicznie pod numerem telefonu:
 (+48 22) 783-55-06

Lekarze dostępni w Przychodni Miejskiej nr 2 Godziny przyjęć
L.p. Nazwisko i imię Specjalizacja Pon. Wt. Śr. Czw. Pt.
1 Karkocha Beata POZ 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00 13.00-18.00
2 Sałyga Włodzimierz POZ 8.00-13.00 8.00-12.00 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00
3 Wankiewicz Piotr POZ 13.00-18.00 13.00-18.00 8.00-13.00 8.00-13.00 8.00-13.00
4 Dywel Alicja POZ 8.00-14.00 12.00-18.00 8.00-14.00 8.00-14.00 8.00-14.00
5 Pajchel Ewa Pediatra 8.00-11.00 13.30-16.00 8.30-11.00 15.00-16.00 8.00-11.00
Pajchel Ewa Pediatra – dzieci zdrowe 11.00-13.00 16.00-18.00 11.00-13.00 16.00-19.00 11.00-13.00
6 Wąsowska Alina Pediatra – dzieci chore 12.00-19.00 7.30-15.00 12.00-19.00 7.30-15.00 7.30-15.00
Wąsowska Alina Pediatra – dzieci chore 12.00-19.00
7 Cendrowski Andrzej Chirurg 16.00-18.00 16.00-18.00
8 Mikołajuk Jacek Chirurg 8.00-12.00
9 Sajduda-Czaja Elżbieta Okulista 16.30-18.30 8.30-12.00 Zapisy
10 Szewczyk-Markowska V. Ginekolog 12.30-16.30 9.00-13.00
11 Wiśniewski Igor Ginekolog 14.00-18.00
12 Wińska Małgorzata USG Zapisy Zapisy
13 Ziemiecka Agnieszka USG Zapisy
14 Kosecki Piotr Gastrolog Zapisy
15 Punkt Pobrań 7.30-10.00 7.30-10.00 7.30-10.00 7.30-10.00 7.30-10.00
16 Pracownia EKG 11.00-17.00 11.00-17.00 11.00-17.00 11.00-17.00 11.00-17.00
17 Gabinet zabiegowy 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00 8.00-19.00
18 Gołębiowska Małgorzata Chirurg Stomatolog 13.00-18.00 8.00-13.00 8.00-13.00
19 Beno-Ziółkowska Marzena Stomatolog 13.00-18.00 8.00-13.00 8.00-13.00
20 Strusińska Maria Stomatolog 8.00-13.00 14.00-18.00 14.00-18.00 8.00-13.00
21 Szatkowska Paulina Stomatolog 13.00-18.00 13.00-18.00 8.00-13.00 8.00-13.00
22 Khishigsuren Davaasuren Stomatolog 8.00-12.00 13.00-18.00 8.00-14.00

 * POZ – Podstawowa Opieka Zdrowotna

Scroll Up