Olga Baczkowska– Dietetyk

Studentka ostatniego roku studiów magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Żywienie człowieka. Ukończone studia licencjackie na Uniwersytecie Przyrodniczym, gdzie zdobyła tytuł Dietetyka.

Odbyłam praktyki zawodowe w Poradni dziecięcej NZOZ Millenium w Kozienicach w Poradni Chorób układu pokarmowego i chorób metabolicznych w Przychodni Zdrowia NZOZ Centrum w Siedlcach oraz praktyki w Szpitalu dla Dorosłych w Siedlcach.

Cele mojej pracy to:

  • nauka zasad prawidłowego odżywiania
  • prowadzenie terapii dietetycznej dla osób chcących schudnąć
  • wspomaganie leczenia różnych chorób poprzez dobór odpowiednio zbilansowanej diety


Posiadam umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z innymi ,wrażliwość, obowiązkowość i sumienność co jest ważnym aspektem w pracy z ludźmi i dla ludzi.

Od lat pasjonuje się fotografią oraz różnymi dyscyplinami sportowymi. Każdą wolną chwilę poświęcam na aktywność fizyczną oraz śledzę nowinki dotyczące żywności.

Cennik

Usługa Czas trwania Cena
I wizyta 90 minut 80 zł
Wizyta kontrolna 45 minut 60 zł
Jadłospis na 14 dni
150 zł

Pakiet Umów pakiet z wyprzedzeniem i zyskaj 50 zł rabatu oraz dodatkowy jadłospis. I wizyta+ 10 wizyt kontrolnych+ jadłospis z rabatem 10% w cenie 750 zł Rabat 10% można również uzyskać zabierając ze sobą bliską ci osobę, która również chciałaby sobie pomóc i zgubić zbędne kilogramy.

I wizyta

Podczas pierwszego spotkania Dietetyk dokonuje pomiaru podczas której oceniana jest masa ciała, poziom tkanki tłuszczowej, jędrność ciała. Przekazana dietetykowi informacja o sposobie i ilości odżywiania, trybie życia, stanie zdrowia, przebytych chorobach, stosowanych lekach, pozwoli określić, czy organizmowi dostarczana jest właściwa ilość kalorii, a także jaka powinna być prawidłowa waga Twojego ciała oraz ile czasu potrzeba, by stosując odpowiednią dietę, tę wagę osiągnąć. Przewidywany czas trwania wizyty 90 minut.

Wizyta Kontrolna

Podczas której dietetyk sprawdzi postępy kuracji dietetycznej. Przeprowadzi kontrolę wyznaczonych zadań, analizę składu ciała i pomiarów antropometrycznych. Wyjaśni wszelki wątpliwości, a w razie konieczności ustali nowy lub zmodyfikuje istniejący plan dietetyczny. Przekaże jak wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe w życiu codziennym.

Jadłospis

Pacjent otrzymuje indywidualnie dopasowany do jego potrzeb plan żywieniowy. Bazuje on na informacjach uzyskanych przez dietetyka w czasie pierwszej konsultacji. Jest to 2-tygodniowy jadłospis, który zapewni zaopatrzenie organizmu we wszystkie niezbędne składniki żywnościowe. Stosując go pacjent ma możliwość osiągnąć zamierzony cel.

Przygotowanie do wizyty

Zalecane jest:
• stworzenie listy spożywanych produktów w okresie ostatnich trzech dni poprzedzających wizytę, a także określenie ilości oraz godzin wszystkich wypitych płynów
• przedstawienie listy wszystkich przyjmowanych leków
• przedstawienie pełnej informacji dotyczącej przebytych i aktualnych chorób
• zgłoszenie się na wizytę min. 3 godziny po jedzeniu oraz wysiłku fizycznym
• z uwagi na wykonywany przez dietetyka pomiar masy i składu ciała przy użyciu analizatora, organizm nie może być ani mocno nawodniony, ani mocno odwodniony. Zaleca się, aby pęcherz był pusty

Zapraszam do kontaktu:

530-626-547